http://www.metin2-energy.tk
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

http://www.metin2-energy.tk


 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 SONDAJ!!!!!

In jos 
+17
MaiBineFugy
DuDuu
rolex1k
GAbY
MODERATOR
axynte
Andersen
emo9
bucifal1996
FireOfLife
AXEL
Dinamita97
yonutreyx
adi9999
myguel1011
[GA]VanHelsing
[SGM]3Run
21 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

sunti de acord sa se stearga toate caracterele ?
DA
SONDAJ!!!!! - Pagina 2 I_vote_lcap18%SONDAJ!!!!! - Pagina 2 I_vote_rcap
 18% [ 10 ]
NU
SONDAJ!!!!! - Pagina 2 I_vote_lcap82%SONDAJ!!!!! - Pagina 2 I_vote_rcap
 82% [ 45 ]
Total voturi : 55
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
myguel1011
Membru Senio
Membru Senio



Mesaje : 30
Data de inscriere : 24/09/2010
Varsta : 30
Localizare : BuCuR3sTy

SONDAJ!!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SONDAJ!!!!!   SONDAJ!!!!! - Pagina 2 EmptyDum Oct 24, 2010 1:44 am

axynte a scris:
MODERATOR a scris:
Vezi Axy Dumnezeu e sus si vede Wink vroiai .. sa iau eu BAN aiurea.. uite ca tu numai ai cont.. bounce bounce affraid
Nu cred ca e o problema grava!
Vruiam sa ii fac printuri si am uitat de keyloger ...
Si asta e ce pot sa fac asa ca
Te-am intrebat eu cati biscuitzi ai mancat tu azi de dimineatza?Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ce draq sa caute un keylogger pe un site de scam:))?ai fost inteligent cand ai bagat contu si passu:))) probabil si delete cod ca am auzit ca ti-a schimbat parola:))
Sus In jos
axynte
Membru Senio
Membru Senio
axynte


Mesaje : 31
Data de inscriere : 26/09/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe Pamant

SONDAJ!!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SONDAJ!!!!!   SONDAJ!!!!! - Pagina 2 EmptyDum Oct 24, 2010 3:26 am

myguel1011 a scris:
axynte a scris:
MODERATOR a scris:
Vezi Axy Dumnezeu e sus si vede Wink vroiai .. sa iau eu BAN aiurea.. uite ca tu numai ai cont.. bounce bounce affraid
Nu cred ca e o problema grava!
Vruiam sa ii fac printuri si am uitat de keyloger ...
Si asta e ce pot sa fac asa ca
Te-am intrebat eu cati biscuitzi ai mancat tu azi de dimineatza?Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ce draq sa caute un keylogger pe un site de scam:))?ai fost inteligent cand ai bagat contu si passu:))) probabil si delete cod ca am auzit ca ti-a schimbat parola:))

Draga uitate map 1 si imi dai pm sa vezi ca eu sunt;) lam luat inapoi am vrut sa fac printuri si na......Smile)
Sus In jos
myguel1011
Membru Senio
Membru Senio



Mesaje : 30
Data de inscriere : 24/09/2010
Varsta : 30
Localizare : BuCuR3sTy

SONDAJ!!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SONDAJ!!!!!   SONDAJ!!!!! - Pagina 2 EmptyDum Oct 24, 2010 3:35 am

SI iteme mai ai pe el:))? nu cred.
Sus In jos
MaiBineFugy
Membru
Membru



Mesaje : 14
Data de inscriere : 24/10/2010

SONDAJ!!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: n usunt de acord   SONDAJ!!!!! - Pagina 2 EmptyDum Oct 24, 2010 5:54 pm

nu sunt de acord...pt ca sunt unu( cam toti) care nu is hackeri...ei ce vina au .....???? deci CONTRA
Sus In jos
axynte
Membru Senio
Membru Senio
axynte


Mesaje : 31
Data de inscriere : 26/09/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe Pamant

SONDAJ!!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SONDAJ!!!!!   SONDAJ!!!!! - Pagina 2 EmptyDum Oct 24, 2010 8:05 pm

myguel1011 a scris:
SI iteme mai ai pe el:))? nu cred.

CA draku cum sa nu:P Wink e prea grele pt voi Razz
Sus In jos
myguel1011
Membru Senio
Membru Senio



Mesaje : 30
Data de inscriere : 24/09/2010
Varsta : 30
Localizare : BuCuR3sTy

SONDAJ!!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SONDAJ!!!!!   SONDAJ!!!!! - Pagina 2 EmptyDum Oct 24, 2010 9:15 pm

axynte a scris:
myguel1011 a scris:
SI iteme mai ai pe el:))? nu cred.

CA draku cum sa nu:P Wink e prea grele pt voi Razz
MA faci sa rad:)) oricum,il stiu pe ala care ti-a furat contu si nu e devil:)),si mi-a zis ca aveai seturi si la bonusuri aveai 15 rez in loc de 20:)) si imi zici mie ca ai iteme prea grele pt noi:)).A si app te rog nu mai macelari limba romana.
Sus In jos
axynte
Membru Senio
Membru Senio
axynte


Mesaje : 31
Data de inscriere : 26/09/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe Pamant

SONDAJ!!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SONDAJ!!!!!   SONDAJ!!!!! - Pagina 2 EmptyLun Oct 25, 2010 2:39 am

myguel1011 a scris:
axynte a scris:
myguel1011 a scris:
SI iteme mai ai pe el:))? nu cred.

CA draku cum sa nu:P Wink e prea grele pt voi Razz
MA faci sa rad:)) oricum,il stiu pe ala care ti-a furat contu si nu e devil:)),si mi-a zis ca aveai seturi si la bonusuri aveai 15 rez in loc de 20:)) si imi zici mie ca ai iteme prea grele pt noi:)).A si app te rog nu mai macelari limba romana.
app si ap esti prea incult ma intrebat clar daca am iteme pe el si iam zis da nu cele vechi si cel care ti-a zis 15 magie cum ti-a zis deia ma bateau decat sura modati de 15 magie ce era:))
Nu prea sti tu asa ca mai ia o gura de fan:P
Sus In jos
myguel1011
Membru Senio
Membru Senio



Mesaje : 30
Data de inscriere : 24/09/2010
Varsta : 30
Localizare : BuCuR3sTy

SONDAJ!!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SONDAJ!!!!!   SONDAJ!!!!! - Pagina 2 EmptyLun Oct 25, 2010 4:42 am

Ce face ma? sa fiu eu fanu unui pusti de 14 ani? lol! ce ai ma ai probleme grave,tu nu ma-i batut nici o data pe mn in duel corect,doar cand mi se bloca clintu si nici atunci nu sunt singur daca nu te-au omorat flacarile:)).
Sus In jos
axynte
Membru Senio
Membru Senio
axynte


Mesaje : 31
Data de inscriere : 26/09/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe Pamant

SONDAJ!!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SONDAJ!!!!!   SONDAJ!!!!! - Pagina 2 EmptyMar Oct 26, 2010 2:56 am

myguel1011 a scris:
Ce face ma? sa fiu eu fanu unui pusti de 14 ani? lol! ce ai ma ai probleme grave,tu nu ma-i batut nici o data pe mn in duel corect,doar cand mi se bloca clintu si nici atunci nu sunt singur daca nu te-au omorat flacarile:)).

Of ti-am zis sa nu mai omori roamana asta in halu asta am zis FAN nu sa fi frun fan...........
Da ma omorai cu 1,1k pe flacara critica erai tare:P:)))
Mai ia o gura de fan:)))))))))))))))))))))
Sus In jos
myguel1011
Membru Senio
Membru Senio



Mesaje : 30
Data de inscriere : 24/09/2010
Varsta : 30
Localizare : BuCuR3sTy

SONDAJ!!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SONDAJ!!!!!   SONDAJ!!!!! - Pagina 2 EmptyMar Oct 26, 2010 3:24 am

Lol Fan,da ce ma sunt ca tn la tara la botu calului,ia tu fan ma,ca are vitamine si lasa-ne pe noi in pace.Dau oricand duel cu tn.CU arma de 100 la-m fc de 2 ori pe groaza,cu tn ma joc.
Sus In jos
MODERATOR
Admin
Admin
MODERATOR


Mesaje : 52
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

SONDAJ!!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SONDAJ!!!!!   SONDAJ!!!!! - Pagina 2 EmptyMier Oct 27, 2010 1:19 am

Ma.. axi nush dc.. te iei ..cu My6u3l .. stii bine ca .. ne bate d ne suna capacele..si .. la faza... cu .."am iteme prea grele" ...... te lauzi. si tu la pusti.. de LV 80-90.. nu la noi te rog.. ..
Sus In jos
https://metin2energy.canadian-forum.com
danipopa
Banat
Banat



Mesaje : 30
Data de inscriere : 09/10/2010

SONDAJ!!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SONDAJ!!!!!   SONDAJ!!!!! - Pagina 2 EmptyMier Oct 27, 2010 1:26 am

axynte a scris:
myguel1011 a scris:
Ce face ma? sa fiu eu fanu unui pusti de 14 ani? lol! ce ai ma ai probleme grave,tu nu ma-i batut nici o data pe mn in duel corect,doar cand mi se bloca clintu si nici atunci nu sunt singur daca nu te-au omorat flacarile:)).

Of ti-am zis sa nu mai omori roamana asta in halu asta am zis FAN nu sa fi frun fan...........
Da ma omorai cu 1,1k pe flacara critica erai tare:P:)))
Mai ia o gura de fan:)))))))))))))))))))))


Va rog Van,Furia,3run oricare puneti odata T.C. Twisted Evil
Sus In jos
dharky
Membru
Membru



Mesaje : 5
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti..

SONDAJ!!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SONDAJ!!!!!   SONDAJ!!!!! - Pagina 2 EmptyVin Oct 29, 2010 10:10 pm

Deci VanHell gandeste'te si tu putin la noptile pierdute, la bani bagati in acest joc iti zic 100% ca nu prea o sa mai joace nimeni pe acest server daca dai rr..pentru ca unii se chinuiesc sa faca o amarata de rinata si acum le'o iei si pe aia??..sa fim seriosi..singurul lucru care ti'l zic e sa te mai gandesti inainte..si uite'te si la ceilalti din jur..cei care se chinuiesc sa faca si ei lvl 80..acum ii pui iar la munca...eu stiu ca e doar un joc dar trebuie tratat ca atare..SORRY PENTRU CEI CARE SUNT PENTRU RESTARTAREA CONTURILOR!!DAR ASTA E ADEVARUL
Sus In jos
Dintengura




Mesaje : 3
Data de inscriere : 29/10/2010
Localizare : Undeva,departe,pe muntele metinului 2.

SONDAJ!!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SONDAJ!!!!!   SONDAJ!!!!! - Pagina 2 EmptySam Oct 30, 2010 12:01 am

nu pot zice nici da nici nu.pot zice da pt ca chiar ar trebui,si pot zice nu ca nu vreau acuma sa regret tot timpul pierdut. faceti cum vreti,majoritatea nu o sa vor sa se restarteze serverul. confused
Sus In jos
http://www.nuamunul.com
danipopa
Banat
Banat



Mesaje : 30
Data de inscriere : 09/10/2010

SONDAJ!!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SONDAJ!!!!!   SONDAJ!!!!! - Pagina 2 EmptySam Oct 30, 2010 1:35 pm

danipopa a scris:
axynte a scris:
myguel1011 a scris:
Ce face ma? sa fiu eu fanu unui pusti de 14 ani? lol! ce ai ma ai probleme grave,tu nu ma-i batut nici o data pe mn in duel corect,doar cand mi se bloca clintu si nici atunci nu sunt singur daca nu te-au omorat flacarile:)).

Of ti-am zis sa nu mai omori roamana asta in halu asta am zis FAN nu sa fi frun fan...........
Da ma omorai cu 1,1k pe flacara critica erai tare:P:)))
Mai ia o gura de fan:)))))))))))))))))))))


Va rog Van,Furia,3run oricare puneti odata T.C. Twisted Evil




Si cred ca cei care iam zis mai sus nu fac nimica.



T.C.
Sus In jos
Asins
Membru
Membru



Mesaje : 16
Data de inscriere : 26/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Tg-Mures

SONDAJ!!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SONDAJ!!!!!   SONDAJ!!!!! - Pagina 2 EmptyDum Oct 31, 2010 7:11 am

NU merita rr serveru asta chiar DELOC Shocked am stat NOPTI INTREGI pt iteme, lvl, DETOAAATE si acum sa dai rr la caractere pt alti.... hackeri ''prosti'' si sa sa'i faci sa se simta bn ca teau faqt sa dai rr la srv. nu e corect pale Evil or Very Mad










burN The Best
pe GALBEN ma gasesti sa te rup
Sus In jos
[SGM]3Run
Admin
Admin
[SGM]3Run


Mesaje : 11
Data de inscriere : 15/09/2010

SONDAJ!!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SONDAJ!!!!!   SONDAJ!!!!! - Pagina 2 EmptyLun Noi 01, 2010 5:05 pm

Problema a fost rezolvata

T.C
Sus In jos
Continut sponsorizat





SONDAJ!!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: SONDAJ!!!!!   SONDAJ!!!!! - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
SONDAJ!!!!!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
http://www.metin2-energy.tk :: =INREGISTREZA-TE= :: Daca nu iti place ceva la server poti sa spui aici !-
Mergi direct la: