http://www.metin2-energy.tk
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

http://www.metin2-energy.tk


 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 hack dmg,negociere,in war...

In jos 
+2
ionut87
BigMan20
6 participanți
AutorMesaj
BigMan20
Membru
Membru



Mesaje : 6
Data de inscriere : 26/09/2010

hack dmg,negociere,in war... Empty
MesajSubiect: hack dmg,negociere,in war...   hack dmg,negociere,in war... EmptyDum Sept 26, 2010 6:14 am

player reclamat: xionut87 (hack dmg in war) si LastKiss (negociere in war,dupa kre ma scos si ma tinut la conectare in progres si am pierdut waru....)
https://2img.net/r/ihimizer/f/printod.png/
https://2img.net/r/ihimizer/f/neginwar.png/
https://2img.net/r/ihimizer/f/ion2.png/
https://2img.net/r/ihimizer/f/ion3.png/
Sus In jos
ionut87
Membru
Membru



Mesaje : 6
Data de inscriere : 26/09/2010
Varsta : 37
Localizare : Turnu Magurele

hack dmg,negociere,in war... Empty
MesajSubiect: Re: hack dmg,negociere,in war...   hack dmg,negociere,in war... EmptyDum Sept 26, 2010 6:34 am

Ma omule tu esti si tare prost pe langa faptul ca ai probleme psihice. In primu rand se vede ce hack ai tu in printurile alea, se vede king+2 alb asta inseamna ca folosesti 3xdmg. Pt cine nu stie BigMan20, DMGe , strongSKILL este tot el. Ai furat iteme modate si joci cu dmg hack. GM va rog frumos sa luati masuri cu el in poze se vede clar cine foloseste hack.
Sus In jos
MODERATOR
Admin
Admin
MODERATOR


Mesaje : 52
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

hack dmg,negociere,in war... Empty
MesajSubiect: Re: hack dmg,negociere,in war...   hack dmg,negociere,in war... EmptyDum Sept 26, 2010 6:36 am

Vor Fi SanCTIONaTI!!


hack dmg,negociere,in war... Aaaadd11
Sus In jos
https://metin2energy.canadian-forum.com
ionut87
Membru
Membru



Mesaje : 6
Data de inscriere : 26/09/2010
Varsta : 37
Localizare : Turnu Magurele

hack dmg,negociere,in war... Empty
MesajSubiect: Re: hack dmg,negociere,in war...   hack dmg,negociere,in war... EmptyDum Sept 26, 2010 6:38 am

Sus In jos
ReVenG3R
Membru
Membru



Mesaje : 7
Data de inscriere : 25/09/2010

hack dmg,negociere,in war... Empty
MesajSubiect: Re: hack dmg,negociere,in war...   hack dmg,negociere,in war... EmptyDum Sept 26, 2010 6:46 am

pentru cei care nu stiu care e treaba cu hack dmg , daca ai hack dmg king2 se vede alb si la el se vede oriqm i-am facut poza cu 3x dmg i-a pus-o pe forum ionut deci prostul nu ar fi trebuit sa deschida ciocu
Sus In jos
ionut87
Membru
Membru



Mesaje : 6
Data de inscriere : 26/09/2010
Varsta : 37
Localizare : Turnu Magurele

hack dmg,negociere,in war... Empty
MesajSubiect: Re: hack dmg,negociere,in war...   hack dmg,negociere,in war... EmptyDum Sept 26, 2010 6:47 am

Deci cine va fi sanctionat. Noi sau ala care se posteaza singur ca are hack?
Sus In jos
BigMan20
Membru
Membru



Mesaje : 6
Data de inscriere : 26/09/2010

hack dmg,negociere,in war... Empty
MesajSubiect: Re: hack dmg,negociere,in war...   hack dmg,negociere,in war... EmptyDum Sept 26, 2010 7:17 am

exista clienturi in kre se vad kingurile albe si fara hackuri,oke fie ca iau eu ban,dar iei si tu;Wink
Sus In jos
ionut87
Membru
Membru



Mesaje : 6
Data de inscriere : 26/09/2010
Varsta : 37
Localizare : Turnu Magurele

hack dmg,negociere,in war... Empty
MesajSubiect: Re: hack dmg,negociere,in war...   hack dmg,negociere,in war... EmptyDum Sept 26, 2010 7:22 am

Da ma prostule da asta nu e un client dala despre care vorbesti tu. Aici kingurile se vad normal, se vad albe doar cand folosesti dmg hack cum ai tu. Nu are rost sa imi bat capul cu tine, o sa isi dea sema Van cine are hack.
Sus In jos
BigMan20
Membru
Membru



Mesaje : 6
Data de inscriere : 26/09/2010

hack dmg,negociere,in war... Empty
MesajSubiect: Re: hack dmg,negociere,in war...   hack dmg,negociere,in war... EmptyDum Sept 26, 2010 7:25 am

Smile),se vde clar cand dai de mai multe ori pe 1skil:-j,a dreptate o sa vada van...
si ink cva geniule,poti sa bagi mc.txt de la energy in orice client si sa joci,daunde sti tu ce client am eu?....
ps:+ ca iese in print cand dai de mai multe ori................,intr-un print mai si recunosti ca ai hack..Smile),loser...
ramane la decizia lu van;)


Ultima editare efectuata de catre BigMan20 in Dum Sept 26, 2010 7:26 am, editata de 1 ori
Sus In jos
MODERATOR
Admin
Admin
MODERATOR


Mesaje : 52
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

hack dmg,negociere,in war... Empty
MesajSubiect: Re: hack dmg,negociere,in war...   hack dmg,negociere,in war... EmptyDum Sept 26, 2010 7:25 am

Deci cei care au clientu.. si se vede king2 ALB au HACK!! [ 3 X DMG ] hack dmg,negociere,in war... Icon_twisted hack dmg,negociere,in war... Icon_twisted hack dmg,negociere,in war... Icon_lol sa nu o mai lungim.. Vor fi sanctionati cei cu 3x DMG


hack dmg,negociere,in war... Aaaadd11
Sus In jos
https://metin2energy.canadian-forum.com
BigMan20
Membru
Membru



Mesaje : 6
Data de inscriere : 26/09/2010

hack dmg,negociere,in war... Empty
MesajSubiect: Re: hack dmg,negociere,in war...   hack dmg,negociere,in war... EmptyDum Sept 26, 2010 7:28 am

furia bun,nare rost sa stau la contraziceri fie asa,chit ca iau si eu ban,ia si el,se vde ca si el a avut ....
Sus In jos
ReVenG3R
Membru
Membru



Mesaje : 7
Data de inscriere : 25/09/2010

hack dmg,negociere,in war... Empty
MesajSubiect: Re: hack dmg,negociere,in war...   hack dmg,negociere,in war... EmptyDum Sept 26, 2010 5:08 pm

de oricum bigman a.k.a. strngskill a.k.a. dmge degeaba isi ia ban probabil sia mutat de mult arma si itemele pe alt cont :-j


Are la activ 3 conturi , ii e greu sa il faca pe al 4-lea?
Sus In jos
BigMan20
Membru
Membru



Mesaje : 6
Data de inscriere : 26/09/2010

hack dmg,negociere,in war... Empty
MesajSubiect: Re: hack dmg,negociere,in war...   hack dmg,negociere,in war... EmptyDum Sept 26, 2010 5:42 pm

copile,1 la mana,nu cont ca am 3-4-5 conturi,pot sa am si 100,in plus strongskill nu este al meu,deci daia nu mai pot eu ca ia ala sau nu ban,eu am o groaza de conturi,ban iau unde am incalcat regulile;) contu respectiv
hai bft ,nu mai rasp aici,astept sa ia o decizie van
Sus In jos
ReVenG3R
Membru
Membru



Mesaje : 7
Data de inscriere : 25/09/2010

hack dmg,negociere,in war... Empty
MesajSubiect: Re: hack dmg,negociere,in war...   hack dmg,negociere,in war... EmptyDum Sept 26, 2010 5:43 pm

putem astepta mult si bine sa ia van o decizie k nu il intereseaza sectiunea asta... de sectiunea asta se ocupa furia...
Sus In jos
myguel1011
Membru Senio
Membru Senio



Mesaje : 30
Data de inscriere : 24/09/2010
Varsta : 30
Localizare : BuCuR3sTy

hack dmg,negociere,in war... Empty
MesajSubiect: Re: hack dmg,negociere,in war...   hack dmg,negociere,in war... EmptyDum Sept 26, 2010 5:57 pm

LoL daca ii se vede in clinent king2 alb,nu ins ca are dmg hack.. asa apare si cand modifici iteme_proto din client si nu il modifici bn.. nu are trb asta cu dmg hack.
Sus In jos
ReVenG3R
Membru
Membru



Mesaje : 7
Data de inscriere : 25/09/2010

hack dmg,negociere,in war... Empty
MesajSubiect: Re: hack dmg,negociere,in war...   hack dmg,negociere,in war... EmptyDum Sept 26, 2010 5:59 pm

myguel1011 a scris:
LoL daca ii se vede in clinent king2 alb,nu ins ca are dmg hack.. asa apare si cand modifici iteme_proto din client si nu il modifici bn.. nu are trb asta cu dmg hack.

Da ma poate o fi adevarat da nu vezi ca i-am facut si poza in care ne da de 3 ori 7500 dmg? omfg
Si nu vezi in printurile de la el ca are pe desktop o arhiva cu numele SKILLxDMG? e si prea prost omu:-j


Ultima editare efectuata de catre ReVenG3R in Dum Sept 26, 2010 6:03 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
[SGM]3Run
Admin
Admin
[SGM]3Run


Mesaje : 11
Data de inscriere : 15/09/2010

hack dmg,negociere,in war... Empty
MesajSubiect: Re: hack dmg,negociere,in war...   hack dmg,negociere,in war... EmptyDum Sept 26, 2010 6:03 pm

ReVenG3R a scris:
putem astepta mult si bine sa ia van o decizie k nu il intereseaza sectiunea asta... de sectiunea asta se ocupa furia...
Esti tu sigur ca nu il intereseaza ?Eu zic sa numai vorbesti aiurea.O sa ia van o decizie si gata.Apropo ama vut si eu clienturi in care kingu se vedea alb si nu avea "3x dmg" in el
Sus In jos
myguel1011
Membru Senio
Membru Senio



Mesaje : 30
Data de inscriere : 24/09/2010
Varsta : 30
Localizare : BuCuR3sTy

hack dmg,negociere,in war... Empty
MesajSubiect: Re: hack dmg,negociere,in war...   hack dmg,negociere,in war... EmptyDum Sept 26, 2010 6:32 pm

ReVenG3R a scris:
myguel1011 a scris:
LoL daca ii se vede in clinent king2 alb,nu ins ca are dmg hack.. asa apare si cand modifici iteme_proto din client si nu il modifici bn.. nu are trb asta cu dmg hack.

Da ma poate o fi adevarat da nu vezi ca i-am facut si poza in care ne da de 3 ori 7500 dmg? omfg
Si nu vezi in printurile de la el ca are pe desktop o arhiva cu numele SKILLxDMG? e si prea prost omu:-j
Omule... eu am comentat la ce au zis astia ca daca ti se vede king2 alb ai dmg hack... nu ma int pe mn si la poza aia e interpretabil ca are rinata e posibil sa dea 7k pe hit... si daca are in pc o arhiva cu dmg hack asta nu ins ca a jucat cu el pe sv.
Sus In jos
ReVenG3R
Membru
Membru



Mesaje : 7
Data de inscriere : 25/09/2010

hack dmg,negociere,in war... Empty
MesajSubiect: Re: hack dmg,negociere,in war...   hack dmg,negociere,in war... EmptyDum Sept 26, 2010 6:39 pm

myguel1011 a scris:
ReVenG3R a scris:
myguel1011 a scris:
LoL daca ii se vede in clinent king2 alb,nu ins ca are dmg hack.. asa apare si cand modifici iteme_proto din client si nu il modifici bn.. nu are trb asta cu dmg hack.

Da ma poate o fi adevarat da nu vezi ca i-am facut si poza in care ne da de 3 ori 7500 dmg? omfg
Si nu vezi in printurile de la el ca are pe desktop o arhiva cu numele SKILLxDMG? e si prea prost omu:-j
Omule... eu am comentat la ce au zis astia ca daca ti se vede king2 alb ai dmg hack... nu ma int pe mn si la poza aia e interpretabil ca are rinata e posibil sa dea 7k pe hit... si daca are in pc o arhiva cu dmg hack asta nu ins ca a jucat cu el pe sv.

Nu are cum sa imi dea mie 7k pe bucata cu rinata pt ca am o groaza de sabie si tot facut mai mult de 1k cu crit
nu da plus nici un warior cu licoare verde g si iures nu da de 3 ori 7k cu sabie intr-o secunda oricum nu asta e important , important e ca da cu flegma de 3-4 ori Smile
Sus In jos
ionut87
Membru
Membru



Mesaje : 6
Data de inscriere : 26/09/2010
Varsta : 37
Localizare : Turnu Magurele

hack dmg,negociere,in war... Empty
MesajSubiect: Re: hack dmg,negociere,in war...   hack dmg,negociere,in war... EmptyDum Sept 26, 2010 11:12 pm

Daca cititi cu atentie posturile lui bigman20 el recunoaste ca are hack deci in legatura cu kingurile albe nu are rost sa se mai discute. Ar trebui sa primeasca ban pe ip. oricum unu ca el nu o sa doneze niciodata deci este un parazit al serverului. Multi jucatori stiu ca el a furat sabia renasteri modata da la revenger si mai demult mie mi-a luat desert modat.
Sus In jos
MODERATOR
Admin
Admin
MODERATOR


Mesaje : 52
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

hack dmg,negociere,in war... Empty
MesajSubiect: Re: hack dmg,negociere,in war...   hack dmg,negociere,in war... EmptyLun Sept 27, 2010 2:11 am

Van va lua o decizie.. deci numai continuati!!


T.C

hack dmg,negociere,in war... Aaaadd11
Sus In jos
https://metin2energy.canadian-forum.com
Continut sponsorizat





hack dmg,negociere,in war... Empty
MesajSubiect: Re: hack dmg,negociere,in war...   hack dmg,negociere,in war... Empty

Sus In jos
 
hack dmg,negociere,in war...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
http://www.metin2-energy.tk :: Reclamatii Player :: Reclamatii Player-
Mergi direct la: